Каталог товарів
sales@yerocolors.com

Про компанію

Інтернет-магазин добавок та інгредієнтів для кондитерів Yerocolors.com пропонує великий асортимент товарів кондитерського декору і інгредієнтів торгової марки "YERO Colors". У нас на сайті Ви можете знайти і купити оптом:

 • харчові ароматизатори, представлені у більше 20-ти смакових варіантах;
 • барвники гелеві харчові водорозчинні, колірна палітра яких представлена в 40-ка варіантах;
 • цукрова паста (мастика для виготовлення фігурок і декору кондитерських виробів);
 • кондитерські інгредієнти у великому асортименті.

Продукція TM Yerocolors акредитована сертифікатом ISO 22000, сертифікатом відповідності і відповідає всім вимогам законодавства в області харчового виробництва.

Товари для кондитерів «YERO Colors»


Компанія ТОВ "ЗІА" була заснована 14 лютого 2019 року в місті Одеса. За роки нашої роботи ми з молодого виробництва що розвивається, стали одним із основних постачальників продукції кондитерського декору та інгредієнтів. Багато кондитерських майстерень, інтернет-магазинів та приватних кондитерів в Україні регулярно закуповують і використовують нашу продукції ТМ "YERO Colors".

На сьогодні компанія "ЗІА" пропонує інноваційну лінійку продуктів для кондитерського декору, яка дозволить кожному створити щось особливе, використовуючи унікальний стиль і дизайн. Асортимент продукції постійно розширюється і відповідає галузевим тенденціям. Так, в каталозі нашого інтернет-магазину замовник може вибрати і купити оптом та в роздріб кондитерську продукцію у більш ніж 300 найменуваннях.

Наші товари для кондитерів користуються великою популярністю у зв'язку з їх перевагами:

 • висока якість харчових добавок, ароматизаторів і барвників дозволяє виробникам кондитерських виробів створювати смачні, яскраві і якісні десерти;
 • економічність, завдяки спеціальній технології виробництва кондитерських добавок і інгредієнтів, їх можна використати в невеликій кількості для досягнення потрібного результату в приготуванні десертів будь-якої складності;
 • зручна упаковка і розфасовка продукції забезпечує зручність у використанні та зберіганні;
 • уся продукція для кондитерів, представлена на сторінках інтернет-магазину Yerocolors.com безпечна для здоров'я людини.

Все це на ряду з перевагами співпраці з нашою компанією, дозволяє нам розширювати базу постійних клієнтів і просувати продукцію торгівельної марки «YERO Colors» серед новачків і майстрів кондитерської справи.  

Переваги покупки кондитерських добавок і інгредієнтів на сайті Yerocolors.com


Компанія ТОО “ЗІА” виступає як виробник харчових добавок, фарбників кондитерського декору і інгредієнтів торгівельної марки «YERO Colors». Наша продукція успішно завойовує ринок України та Європи, завдяки не лише високій якості пропонованих товарів, але і правильному підходу до співпраці з нашими замовниками. Оптові замовники нашої продукції отримують вигідні умови співпраці та й ті переваги, які не всі виробники товарів для кондитерів можуть надати.

Серед основних переваг покупки продукції для кондитерського декору і виробів торгівельної марки «YERO Colors» є:  

 • доступна ціна на якісну продукцію, оскільки Ви безпосередньо оформлюєте замовлення на сайті виробника без націнок; 
 • надання повного пакету документів для замовника (рахунок, видаткова накладна, сертифікат якості); 
 • вигідна програма лояльності для постійних клієнтів; 
 • система бонусів товаром залежно від вибірки в місяць на постійній основі;
 • можливість доставки будь-якою транспортною компанією (Нова Пошта, Укрпошта, Justin та інші) на вибір замовника;
 • відтермінування платежу для постійних клієнтів.  

Ми надаємо своїм клієнтам зразки цікавої і популярної продукції для кондитерів, щоб ви самостійно переконалися у високій якості товарів торгівельної марки «YERO Colors».
Доставка будь якою кур'єрською службою України

Доставка будь якою кур'єрською службою України