Каталог товарів
sales@yerocolors.com

Обмін та повернення

Інтернет-магазин Yerocolors.com займається продажем продукції для кондитерів торгівельної марки «YERO Colors». Харчові гелеві барвники, ароматизатори і кондитерські інгредієнти відносяться до групи продовольчих товарів. Даний вигляд товарів, згідно з чинним українським законодавством, не підлягає обміну або поверненню.


Але не дивлячись на це, наша компанія прагне досягти максимально довірчих стосунків зі своїми клієнтами. Ми розглядаємо можливі випадки обміну або повернення, в тому випадку, якщо це дійсно провина з нашого боку.


В кожної одиниці продукції, представленої в каталозі нашого сайту, а також на упаковці вказаний термін зберігання. На упаковці кожного ароматизатора, харчового фарбника або кондитерського інгредієнта вказані способи і умови зберігання, а також дата виробництва партії. Ми повністю впевнені в якості власної продукції, оскільки за процесом виробництва стежать фахівці і кожна партія перевіряється перед відправкою клієнтові.


Продукція ТМ «YERO Colors» акредитована сертифікатом ISO 22000, сертифікатом відповідності і відповідає всім вимогам законодавства в області харчового виробництва. За роки нашої роботи, ми отримуємо виключно позитивні відгуки як про нашу роботу, так і про товари для кондитерів, що реалізується на ринку України.


В разі виникнення питань, Ви завжди можете написати нам електронну пошту sales@yerocolors.com.

Доставка будь якою кур'єрською службою України

Доставка будь якою кур'єрською службою України