Каталог товарів
sales@yerocolors.com

Доставка

На сайті інтернет-магазину продукції для кондитерського декору і інгредієнтів для кондитерських виробів Yerocolors.com, покупця завжди чекають вигідні умови доставки по Україні. Так, наші клієнти можуть самостійно вибрати відповідну для них службу доставки, яка діє на території нашої країни. Серед найбільш популярних служб доставки, якими користуються замовники продукції «YERO Colors» вважаються:  

  • Нова Пошта. Найбільш крупна мережа служби доставки в Україні, яка пропонує одні з найвигідніших умов доставки. Вартість доставки змінюється залежно від віддаленості міста відправки замовлення, ваги і об'єму. Знайти адреси представництв у Вашому місті (регіоні), їх телефони і тарифи Ви можете на сайті http://novaposhta.ua/. Середній термін доставки 1-3 робочих дня.
  • Укрпошта. Є компанією-оператором поштового зв'язку України. Існує більше 13 000 поштових відділень по всій країні, саме тому Ви зможете знайти таке відділення в своєму місті. Ознайомитися з тарифами даної служби доставки можна на офіційному сайті https://www.ukrposhta.ua/.
  • Delivery Group. Оптимальна транспортна логістика та використання великогабаритного транспорту дозволяють компанії Делівері запропонувати вигідну ціну перевезення за 24, 48 та 72 години. https://www.delivery-auto.com/ 
  • Meest Express. Міжнародна група компаній, яка надає поштово-логістичні послуги у 20 країнах світуhttps://ua.meest.com/
  • ІН Тайм
  • Justin. Сучасний оператор доставки по Україні. На сьогоднішній день поступається по кількості поштових відділень, але є однією з найпопулярніших служб доставки посилок. Уважно ознайомитися з тарифами і вартістю доставки можна на сайті https://justin.ua/.


Вартість і терміни доставки замовлення інтернет-магазина Yerocolors.com  


Замовлення на сайті інтернету-магазина Yerocolors.com приймаються в електронному вигляді з 8:00 до 18:00 (понеділок - п’ятниця). Всі замовлення оформлені і сплачені до 14:00 вирушають вибраною службою доставки цього ж дня, а замовлення які оформлені і сплачені після 14:00, формуються і вирушають замовникові наступного дня. Кількість продукції в замовленні формується кратно одиницям в упаковці.

Вартість доставки не входить в ціну товару, відправка здійснюється за рахунок замовника.  

Наше виробництво базується в місті Одеса і акредитоване ISO 22000. Ви також самостійно можете забрати своє замовлення на нашому складі. Для самовивозу, потрібно зв'язатися з нами, погодити час і дату з менеджером компанії.

Для наших постійних клієнтів діє бонусная система товаром залежно від вибірки в місяць на постійній основі, при замовленні на суму:  

  • від 5000 грн. – 3%; 
  • від 15 000 грн. – 5%; 
  • від 30 000 грн. – 10%; 
  • від 50 000 грн. – 15%.  

Детально про бонусну систему можна дізнатися телефоном або електронною поштою у нашого менеджера sales@yerocolors.com.
Доставка будь якою кур'єрською службою України

Доставка будь якою кур'єрською службою України